

Керамічна плитка Спецелемент Coprispigolo Black 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Coprispigolo Black 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 37.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Спецелемент Coprispigolo Black 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Копріспіголо Блек 1.2x37.5 Нетєрел Робарто Кевалі з колекції Нетєрел Робарто Кевалі", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Копріспіголо Бласк 1.2x37.5 Натурал Роберто Каваллі з колекції Натурал Роберто Каваллі". Виробник цієї плитки Roberto Cavalli може бути помилково написаний як Robertocavalli, Roberto Cavall, Робарто Кевалі, Роберто Каваллі і навіть як Кщиукещ Сфмфддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 37.5 см |
| Вага | 22.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Roberto Cavalli |
| Серія | Natural Roberto Cavalli |
| Колекція | Natural |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 1 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 532026 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Спецелемент Coprispigolo Black 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli