

Керамічна плитка Плитка MI 2 Artico Brick - 7.5x40 74MI02 Manufatti з колекції Manufatti Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка MI 2 Artico Brick - 7.5x40 74MI02 Manufatti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка MI 2 Artico Brick - 7.5x40 74MI02 Manufatti з колекції Manufatti Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мі 2 Артіко Брік 7.5x40 74MI02 Мейнафетті з колекції Мейнафетті Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Мі 2 Артісо Бріск 7.5x40 74MI02 Мануфатті з колекції Мануфатті Дел Сонса". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Сонса і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 40 см |
| Вага | 20.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Manufatti Del Conca |
| Колекція | Manufatti |
| У палеті м.кв. | 52.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 39 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 74MI02 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка MI 2 Artico Brick - 7.5x40 74MI02 Manufatti з колекції Manufatti Del Conca