

Керамічна плитка Плитка Verde Scuro 20x20 Feeling Del Conca з колекції Feeling Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Verde Scuro 20x20 Feeling Del Conca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7475. |
Плитка Verde Scuro 20x20 Feeling Del Conca з колекції Feeling Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Вард Скєро 20x20 Філінг Дел Канкєй з колекції Філінг Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Верде Скуро 20x20 Феелінг Дел Конка з колекції Феелінг Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Feeling Del Conca |
| Колекція | Feeling |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 27 шт / 17.5 кг |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | TF4.052 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(160,33,53) HEX: #5b8778 RGB: 91, 135, 120 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,30,59) HEX: #699687 RGB: 105, 150, 135 | RAL Design: 170 60 20 Cyprus Green (Кіпрський Зелений)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 5483 5483 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(160,27,65) HEX: #79a697 RGB: 121, 166, 151 | RAL Design: 170 70 20 Source Green (Зелене Джерело)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5483 5483 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Verde Scuro 20x20 Feeling Del Conca з колекції Feeling Del Conca