Плитка Tortora 20x100 Wooden Love Ceramic Tiles з колекції Wooden Love Tiles
Love Ceramic Tiles

Керамічна плитка Плитка Tortora 20x100 Wooden Love Ceramic Tiles з колекції Wooden Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tortora 20x100 Wooden Love Ceramic Tiles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка Tortora 20x100 Wooden Love Ceramic Tiles з колекції Wooden Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Торторєй 20x100 Вуден Лов Саремік Тілс з колекції Вуден Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Плитка Тортора 20x100 Вуден Лове Кераміс Тілес з колекції Вуден Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Ceramic Tiles може бути помилково написаний як Loveceramictiles, Лов Саремік Тілс, Лове Кераміс Тілес і навіть як Дщму Сукфьшс Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 100 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Ceramic Tiles |
| Серія | Wooden Love Ceramic Tiles |
| Колекція | Wooden |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. / 6 шт / 26 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 609.0004.0371 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Tortora 20x100 Wooden Love Ceramic Tiles з колекції Wooden Love Tiles