

Керамічна плитка Плитка Tgk 3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tgk 3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8011 Горіхово-коричневий Pantone 476. |
Плитка Tgk 3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тгк 3012T Рм 30x120 Вуд 1A4 Аймолєй з колекції Вуд 1A4 Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Тгк 3012T Рм 30x120 Вуд 1A4 Імола з колекції Вуд 1A4 Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 32.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Wood 1A4 Imola |
| Колекція | Wood 1A4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 32.52 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | WTGK 3012T RM |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Tgk 3012T Rm 30x120 Wood 1A4 Imola з колекції Wood 1A4 Imola