

Керамічна плитка Плитка Dusty Blue Ret 30x120 W All Tones Flaviker з колекції W All Tones Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dusty Blue Ret 30x120 W All Tones Flaviker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 7458. |
Плитка Dusty Blue Ret 30x120 W All Tones Flaviker з колекції W All Tones Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Д'юсті Бле Рет 30x120 В Ел Танс Флевікар з колекції В Ел Танс Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка Дусті Блуе Рет 30x120 В Алл Тонес Флавікер з колекції В Алл Тонес Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 23.33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | W All Tones Flaviker |
| Колекція | W All Tones |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 23.33 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60004330 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,33,71) HEX: #79b5b5 RGB: 121, 181, 181 | RAL Design: 200 70 20 Kingfisher Turquoise (Бірюзовий Зимородок)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Dusty Blue Ret 30x120 W All Tones Flaviker з колекції W All Tones Flaviker