Плитка Smoke 10x20 Craquele Fabresa з колекції Craquele Fabresa
Fabresa

Керамічна плитка Плитка Smoke 10x20 Craquele Fabresa з колекції Craquele Fabresa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Smoke 10x20 Craquele Fabresa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5503. |
Плитка Smoke 10x20 Craquele Fabresa з колекції Craquele Fabresa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Смок 10x20 Креквел Фебрезєй з колекції Креквел Фебрезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Смоке 10x20 Сракьуеле Фабреса з колекції Сракьуеле Фабреса". Виробник цієї плитки Fabresa може бути помилково написаний як Fabresa, Fabres, Фебрезєй, Фабреса і навіть як Афикуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 12.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Fabresa |
| Серія | Craquele Fabresa |
| Колекція | Craquele |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 50 шт / 12.7 кг |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 18645 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Плитка Smoke 10x20 Craquele Fabresa з колекції Craquele Fabresa