

Керамічна плитка Плитка (10x20) Etnia Negro - Etnia з колекції Etnia Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x20) Etnia Negro - Etnia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка (10x20) Etnia Negro - Etnia з колекції Etnia Vives може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x20) Ітнія Негро Ітнія з колекції Ітнія Вівс", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x20) Етніа Негро Етніа з колекції Етніа Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 16.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Etnia Vives |
| Найменування 2 | Etnia Negro |
| Колекція | Etnia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,36 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 1.36 м.кв. (68 шт.) |
| Штук в упаковці | 68 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (10x20) Etnia Negro - Etnia з колекції Etnia Vives