

Керамічна плитка Плитка Pulido Rectificado Gris 48x128 1320 Porcelanite Dos з колекції 1320 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pulido Rectificado Gris 48x128 1320 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 48см і довжина плитки дорівнює 128см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка Pulido Rectificado Gris 48x128 1320 Porcelanite Dos з колекції 1320 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка П'юлідо Ректіфікейдо Гріс 48x128 1320 Порселеніт Дос з колекції 1320 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Пулідо Рестіфікадо Гріс 48x128 1320 Поркеланіте Дос з колекції 1320 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 48 × 128 см |
| Вага | 29.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 1320 Porcelanite Dos |
| Колекція | 1320 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.229 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.229 м.кв. / 2 шт / 29.1 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 0046913200200PR0 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка Pulido Rectificado Gris 48x128 1320 Porcelanite Dos з колекції 1320 Porcelanite Dos