

Керамічна плитка Плитка Pulido Rect Negro 48x128 1320 Porcelanite Dos з колекції 1320 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pulido Rect Negro 48x128 1320 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 48см і довжина плитки дорівнює 128см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7026 Гранітовий сірий Pantone 7546. |
Плитка Pulido Rect Negro 48x128 1320 Porcelanite Dos з колекції 1320 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка П'юлідо Рект Негро 48x128 1320 Порселеніт Дос з колекції 1320 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Пулідо Рест Негро 48x128 1320 Поркеланіте Дос з колекції 1320 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 48 × 128 см |
| Вага | 29.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 1320 Porcelanite Dos |
| Колекція | 1320 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2288 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.2288 м.кв. / 2 шт / 29.9 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 00469132000NRPR0 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка Pulido Rect Negro 48x128 1320 Porcelanite Dos з колекції 1320 Porcelanite Dos