

Керамічна плитка Плитка Oak Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker з колекції Montana Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Oak Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка Oak Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker з колекції Montana Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Оук Колібрейтед 19.5x119.2 Мантенєй Колоркар з колекції Мантенєй Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Оак Калібратед 19.5x119.2 Монтана Колоркер з колекції Монтана Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.5 × 119.2 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Montana Colorker |
| Колекція | Montana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. / 5 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 221392 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Oak Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker з колекції Montana Colorker