

Керамічна плитка Плитка Brown Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker з колекції Montana Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Brown Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Плитка Brown Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker з колекції Montana Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Броуун Колібрейтед 19.5x119.2 Мантенєй Колоркар з колекції Мантенєй Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Бровн Калібратед 19.5x119.2 Монтана Колоркер з колекції Монтана Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.5 × 119.2 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Montana Colorker |
| Колекція | Montana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. / 5 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 221393 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Brown Calibrated 19.5x119.2 Montana Colorker з колекції Montana Colorker