

Керамічна плитка Плитка Mud 20x20 D Segni Marazzi з колекції D_Segni Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mud 20x20 D Segni Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Плитка Mud 20x20 D Segni Marazzi з колекції D Segni Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка М'юд 20x20 Д Сегні Мареззі з колекції Д Сегні Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Муд 20x20 Д Сегні Мараззі з колекції Д Сегні Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | D Segni Marazzi |
| Колекція | D Segni |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 24 шт / 21 кг |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M2JE |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Mud 20x20 D Segni Marazzi з колекції D_Segni Marazzi