Декор (20x20) 10 Nds 00006 Piastrella non di serie - Aperture з колекції Aperture Zanolli
Zanolli

Керамічна плитка Декор (20x20) 10 Nds 00006 Piastrella non di serie - Aperture з колекції Aperture Zanolli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) 10 Nds 00006 Piastrella non di serie - Aperture найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Декор (20x20) 10 Nds00006 Piastrella non di serie - Aperture з колекції Aperture Zanolli може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) 10 Nds00006 Піастрелєй нон ді сара'є Епарчєр з колекції Епарчєр Зейнолі", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) 10 Nds00006 Піастрелла нон ді серіе Апертуре з колекції Апертуре Заноллі". Виробник цієї плитки Zanolli може бути помилково написаний як Zanolli, Zanoll, Зейнолі, Заноллі і навіть як Яфтщддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Zanolli |
| Серія | Aperture Zanolli |
| Найменування 2 | 10 Nds00006 Piastrella non di serie |
| Колекція | Aperture |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 20 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 20 шт. |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,50,12) HEX: #1f1f0f RGB: 31, 31, 15 | RAL Design: 110 30 20 Nori Seaweed Green (Чорно-Зелена Водорість Норі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 5743 5743 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (20x20) 10 Nds 00006 Piastrella non di serie - Aperture з колекції Aperture Zanolli