Плитка Metro 7.5x15 Artworks Palladian Beige Original Style з колекції Artworks Palladian Beige Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Metro 7.5x15 Artworks Palladian Beige Original Style з колекції Artworks Palladian Beige Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Metro 7.5x15 Artworks Palladian Beige Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка Metro 7.5x15 Artworks Palladian Beige Original Style з колекції Artworks Palladian Beige Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Метро 7.5x15 Артворкс Пеледайян Бейдж Орігінел Стйл з колекції Артворкс Пеледайян Бейдж Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Метро 7.5x15 Артворкс Палладіан Беіге Орігінал Стюле з колекції Артворкс Палладіан Беіге Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Palladian Beige Original Style |
| Колекція | Artworks Palladian Beige |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 50 шт / 0.15 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GPB9004 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Metro 7.5x15 Artworks Palladian Beige Original Style з колекції Artworks Palladian Beige Original Style