Плитка Metro 7.5x15 Artworks Burgundy Original Style з колекції Artworks Burgundy Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Metro 7.5x15 Artworks Burgundy Original Style з колекції Artworks Burgundy Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Metro 7.5x15 Artworks Burgundy Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8012 Червоно-коричневий Pantone 504. |
Плитка Metro 7.5x15 Artworks Burgundy Original Style з колекції Artworks Burgundy Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Метро 7.5x15 Артворкс Бєргані Орігінел Стйл з колекції Артворкс Бєргані Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Метро 7.5x15 Артворкс Бургунді Орігінал Стюле з колекції Артворкс Бургунді Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Burgundy Original Style |
| Колекція | Artworks Burgundy |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.2 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 50 шт / 0.15 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | F9004 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Metro 7.5x15 Artworks Burgundy Original Style з колекції Artworks Burgundy Original Style