

Керамічна плитка Плитка Lims Grey 60x60 20mm A3L0 з колекції Lims Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Lims Grey 60x60 20mm A3L0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка Lims Grey 60x60 20mm A3L0 з колекції Lims Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Лімс Грей 60x60 20mm A3L0 з колекції Лімс Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Лімс Греі 60x60 20mm A3L0 з колекції Лімс Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845692931 |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 33 кг |
| Стирання | 0 м |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Lims Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Lims Grey 60x60 20mm |
| Колекція | Lims |
| У палеті м.кв. | 21,6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| Артикул виробника | A3L0 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



























4 reviews for Плитка Lims Grey 60x60 20mm A3L0 з колекції Lims Atlas Concorde