Плитка Crema Grecia Classico Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Плитка Crema Grecia Classico Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Crema Grecia Classico Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Crema Grecia Classico Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кремєй Греші Клесшіко Бпт 30x60 Нетєрел Стан Лентік Колонайял з колекції Нетєрел Стан Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Плитка Срема Грекіа Классіко Бпт 30x60 Натурал Стоне Лантіс Колоніал з колекції Натурал Стоне Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Natural Stone LAntic Colonial |
| Колекція | Natural Stone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. / 4 шт / 24 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | L112992001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка Crema Grecia Classico Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial