Плитка Capadocia Sand Home Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Плитка Capadocia Sand Home Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Capadocia Sand Home Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Capadocia Sand Home Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кепейдоші Сенд Хам Бпт 30x60 Нетєрел Стан Лентік Колонайял з колекції Нетєрел Стан Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Плитка Кападокіа Санд Хоме Бпт 30x60 Натурал Стоне Лантіс Колоніал з колекції Натурал Стоне Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Natural Stone LAntic Colonial |
| Колекція | Natural Stone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. / 4 шт / 25 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | L108020551 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Плитка Capadocia Sand Home Bpt 30x60 Natural Stone LAntic Colonial з колекції Natural Stone LAntic Colonial