Плитка Brick Republic Lf13 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker
King Klinker

Керамічна плитка Плитка Brick Republic Lf13 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Brick Republic Lf13 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.4см і довжина плитки дорівнює 49см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 668. |
Плитка Brick Republic Lf13 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Брік Републік Lf13 14 мм 5.4x49 Кінг Сіз Кінг Клінкар з колекції Кінг Сіз Кінг Клінкар", на неправильно прочитаном як "Плитка Бріск Републіс Lf13 14 мм 5.4x49 Кінг Сізе Кінг Клінкер з колекції Кінг Сізе Кінг Клінкер". Виробник цієї плитки King Klinker може бути помилково написаний як Kingklinker, Кінг Клінкар, Кінг Клінкер і навіть як Лштп Лдштлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.4 × 49 см |
| Країна | Польща |
| Бренд | King Klinker |
| Серія | King Size King Klinker |
| Колекція | King Size |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16 шт / 11.9 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(300,14,41) HEX: #695a69 RGB: 105, 90, 105 | RAL Design: 330 40 10 Patina Violet (Фіолетова Патина)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 668 668 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(15,36,65) HEX: #a6796a RGB: 166, 121, 106 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Brick Republic Lf13 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker