Плитка Tibetan Flame Lf11 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker
King Klinker

Керамічна плитка Плитка Tibetan Flame Lf11 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tibetan Flame Lf11 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.4см і довжина плитки дорівнює 49см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8011 Горіхово-коричневий Pantone 7518. |
Плитка Tibetan Flame Lf11 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тібетен Флейм Lf11 14 мм 5.4x49 Кінг Сіз Кінг Клінкар з колекції Кінг Сіз Кінг Клінкар", на неправильно прочитаном як "Плитка Тібетан Фламе Lf11 14 мм 5.4x49 Кінг Сізе Кінг Клінкер з колекції Кінг Сізе Кінг Клінкер". Виробник цієї плитки King Klinker може бути помилково написаний як Kingklinker, Кінг Клінкар, Кінг Клінкер і навіть як Лштп Лдштлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.4 × 49 см |
| Країна | Польща |
| Бренд | King Klinker |
| Серія | King Size King Klinker |
| Колекція | King Size |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16 шт / 11.9 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Tibetan Flame Lf11 14 mm 5.4x49 King Size King Klinker з колекції King Size King Klinker