

Керамічна плитка Плитка Bianco Matt 30x60 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Bianco Matt 30x60 Milano And Floor Fap найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Bianco Matt 30x60 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Біанко Метт 30x60 Мілейно Енд Флур Феп з колекції Мілейно Енд Флур Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка Біанко Матт 30x60 Мілано Анд Флур Фап з колекції Мілано Анд Флур Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Milano And Floor Fap |
| Колекція | Milano And Floor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.26 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. / 7 шт / 25 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fOHQ |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Bianco Matt 30x60 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap