

Керамічна плитка Плитка 30x60 MAZX Uniche Ostuni VelvetRt Marazzi Uniche з колекції Uniche Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 MAZX Uniche Ostuni VelvetRt Marazzi Uniche найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 30x60 MAZX UnicheOstuniVelvetRt Marazzi Uniche з колекції Uniche Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Мезгз Юніч Остані Велвет Рт Мареззі Юніч з колекції Юніч Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Мазкс Уніче Остуні Велвет Рт Мараззі Уніче з колекції Уніче Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Uniche |
| Колекція | Uniche Marazzi |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MAZX |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 30x60 MAZX Uniche Ostuni VelvetRt Marazzi Uniche з колекції Uniche Marazzi