

Керамічна плитка Плитка Bianco Avorio 20x40 Ebano Del Conca з колекції Ebano Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Bianco Avorio 20x40 Ebano Del Conca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка Bianco Avorio 20x40 Ebano Del Conca з колекції Ebano Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Біанко Еворє 20x40 Ібейно Дел Канкєй з колекції Ібейно Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Біанко Аворіо 20x40 Ебано Дел Конка з колекції Ебано Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 40 см |
| Вага | 19.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Ebano Del Conca |
| Колекція | Ebano |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.12 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. / 14 шт / 19.91 кг |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EB10.067 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Bianco Avorio 20x40 Ebano Del Conca з колекції Ebano Del Conca