Плитка Arena 25x70 Fortis Gala з колекції Fortis Gala
Gala

Керамічна плитка Плитка Arena 25x70 Fortis Gala з колекції Fortis Gala виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Arena 25x70 Fortis Gala найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 70см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Arena 25x70 Fortis Gala з колекції Fortis Gala може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Аренєй 25x70 Фортіс Голєй з колекції Фортіс Голєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Арена 25x70 Фортіс Гала з колекції Фортіс Гала". Виробник цієї плитки Gala може бути помилково написаний як Gala, Gal, Голєй, Гала і навіть як Пфдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 70 см |
| Вага | 21.64 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gala |
| Серія | Fortis Gala |
| Колекція | Fortis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.225 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.225 м.кв. / 7 шт / 21.64 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 752920 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Arena 25x70 Fortis Gala з колекції Fortis Gala