Плитка Aqua 25x70 Paradis Metropol з колекції Paradis Metropol
Metropol

Керамічна плитка Плитка Aqua 25x70 Paradis Metropol з колекції Paradis Metropol виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Aqua 25x70 Paradis Metropol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 70см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 2717. |
Плитка Aqua 25x70 Paradis Metropol з колекції Paradis Metropol може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Еквєй 25x70 Паредіс Метропол з колекції Паредіс Метропол", на неправильно прочитаном як "Плитка Акьуа 25x70 Парадіс Метропол з колекції Парадіс Метропол". Виробник цієї плитки Metropol може бути помилково написаний як Metropol, Метропол, Метропол і навіть як Ьуекщзщд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 70 см |
| Вага | 19.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Metropol |
| Серія | Paradis Metropol |
| Колекція | Paradis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.23 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.23 м.кв. / 7 шт / 19.6 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Aqua 25x70 Paradis Metropol з колекції Paradis Metropol