

Керамічна плитка Плитка Acquamarina Scuro 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Acquamarina Scuro 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6019 Біло-зелений Pantone 564. |
Плитка Acquamarina Scuro 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Екквемарінєй Скєро 20x20 Ембр Ді Соунн Дел Канкєй з колекції Ембр Ді Соунн Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Аскьуамаріна Скуро 20x20 Амбре Ді Соанне Дел Конка з колекції Амбре Ді Соанне Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Ambre Di Soanne Del Conca |
| Колекція | Ambre Di Soanne |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 27 шт / 17.5 кг |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TG F 04 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(120,15,76) HEX: #a5c2a5 RGB: 165, 194, 165 | RAL Design: 150 85 20 Pallid Green (Блікло-Зелений)RAL Classic: 6019 Біло-зеленийPantone: 564 564 | |
| hsv(120,17,71) HEX: #96b596 RGB: 150, 181, 150 | RAL Design: 150 70 20 Liebermann Green (Зелений Ліберман)RAL Classic: 6019 Біло-зеленийPantone: 564 564 | |
| hsv(120,18,65) HEX: #88a688 RGB: 136, 166, 136 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 564 564 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Acquamarina Scuro 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca