

Керамічна плитка Плитка 80,2x80,2 Ambienti 802 Tabacco Ret Lap - Ambienti - PF00012975 з колекції Ambienti Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80,2x80,2 Ambienti 802 Tabacco Ret Lap - Ambienti - PF00012975 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80.2см і довжина плитки дорівнює 80.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка 80,2x80,2 Ambienti802 Tabacco Ret Lap - Ambienti - PF00012975 з колекції Ambienti Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80,2x80,2 Ambienti802 Тебекко Рет Леп Емба'єнті PF00012975 з колекції Емба'єнті Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 80,2x80,2 Ambienti802 Табаско Рет Лап Амбіенті PF00012975 з колекції Амбіенті Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 80.2 × 80.2 см |
| Вага | 24.96 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Ambienti |
| Колекція | Ambienti Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,29 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,29м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | PF00012975 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 80,2x80,2 Ambienti 802 Tabacco Ret Lap - Ambienti - PF00012975 з колекції Ambienti Sintesi