

Керамічна плитка Плитка 80,2x80,2 Geo Bleue 802 Grigio Ret - Geo Bleue - PF00016323 з колекції Geo Bleue Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80,2x80,2 Geo Bleue 802 Grigio Ret - Geo Bleue - PF00016323 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80.2см і довжина плитки дорівнює 80.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка 80,2x80,2 Geo Bleue 802 Grigio Ret - Geo Bleue - PF00016323 з колекції Geo Bleue Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80,2x80,2 Джіо Блу 802 Грігє Рет Джіо Блу PF00016323 з колекції Джіо Блу Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 80,2x80,2 Гео Блеуе 802 Грігіо Рет Гео Блеуе PF00016323 з колекції Гео Блеуе Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80.2 × 80.2 см |
| Вага | 24.96 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Geo Bleue |
| Колекція | Geo Bleue Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,29 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,29м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PF00016323 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 80,2x80,2 Geo Bleue 802 Grigio Ret - Geo Bleue - PF00016323 з колекції Geo Bleue Sintesi