Плитка 6,5x20 Brique #03 Pink - Brique - 140023 з колекції Brique Unica
Unica

Керамічна плитка Плитка 6,5x20 Brique #03 Pink - Brique - 140023 з колекції Brique Unica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6,5x20 Brique #03 Pink - Brique - 140023 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3014 Рожевий антик Pantone 681. |
Плитка 6,5x20 Brique #03 Pink - Brique - 140023 з колекції Brique Unica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6,5x20 Брік #03 Пінк Брік 140023 з колекції Брік Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 6,5x20 Брікьуе #03 Пінк Брікьуе 140023 з колекції Брікьуе Уніка". Виробник цієї плитки Unica може бути помилково написаний як Unica, Unic, Юнікєй, Уніка і навіть як Гтшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.5 × 20 см |
| Вага | 8.42 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unica |
| Серія | Brique |
| Колекція | Brique Unica |
| У палеті м.кв. | 40,014 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,351 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,351м.кв. (27 шт) |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 140023 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(348,38,76) HEX: #c27887 RGB: 194, 120, 135 | RAL Design: 010 60 30 Japanese Coral (Японський Корал)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 681 681 | |
| hsv(0,36,82) HEX: #d18686 RGB: 209, 134, 134 | RAL Design: 030 70 30 Salmon Pink Red (Рожево-Червоний Лосось)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 507 507 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(340,30,59) HEX: #966978 RGB: 150, 105, 120 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5135 5135 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 6,5x20 Brique #03 Pink - Brique - 140023 з колекції Brique Unica