Плитка 6,5x20 Brique #03 Green - Brique - 140015 з колекції Brique Unica
Unica

Керамічна плитка Плитка 6,5x20 Brique #03 Green - Brique - 140015 з колекції Brique Unica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6,5x20 Brique #03 Green - Brique - 140015 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 5493. |
Плитка 6,5x20 Brique #03 Green - Brique - 140015 з колекції Brique Unica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6,5x20 Брік #03 Грін Брік 140015 з колекції Брік Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 6,5x20 Брікьуе #03 Греен Брікьуе 140015 з колекції Брікьуе Уніка". Виробник цієї плитки Unica може бути помилково написаний як Unica, Unic, Юнікєй, Уніка і навіть як Гтшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.5 × 20 см |
| Вага | 8.42 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unica |
| Серія | Brique |
| Колекція | Brique Unica |
| У палеті м.кв. | 40,014 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,351 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,351м.кв. (27 шт) |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 140015 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(150,18,65) HEX: #88a697 RGB: 136, 166, 151 | RAL Design: 160 70 15 Andean Slate (Андеєр-Сланець)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(180,33,53) HEX: #5b8787 RGB: 91, 135, 135 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(150,17,71) HEX: #96b5a6 RGB: 150, 181, 166 | RAL Design: 170 70 15 Chrysopal Light Green (Світло-Зелений Хризопал)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(180,38,47) HEX: #4a7878 RGB: 74, 120, 120 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,30,59) HEX: #699696 RGB: 105, 150, 150 | RAL Design: 200 60 15 Woad Indigo (Луговий Індіго)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(200,43,41) HEX: #3c5a69 RGB: 60, 90, 105 | RAL Design: 240 40 15 Celeste Blue (Синя Целеста)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 6,5x20 Brique #03 Green - Brique - 140015 з колекції Brique Unica