

Керамічна плитка Плитка 61x61 N8V3 Holystone DarkFp2Rs61,0*61,0 Tuscania Holystone з колекції Holystone Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 61x61 N8V3 Holystone DarkFp2Rs61,0*61,0 Tuscania Holystone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 61см і довжина плитки дорівнює 61см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 61x61 N8V3 HolystoneDarkFp2Rs61,0*61,0 Tuscania Holystone з колекції Holystone Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 61x61 N8V3 Холйстан Дарк Fp2Rs61,0*61,0 Т'юскенія Холйстан з колекції Холйстан Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 61x61 N8V3 Холюстоне Дарк Fp2Rs61,0*61,0 Тусканіа Холюстоне з колекції Холюстоне Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 61 × 61 см |
| Вага | 32.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Holystone |
| Колекція | Holystone Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.74 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.74м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | N8V3 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R12 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 61x61 N8V3 Holystone DarkFp2Rs61,0*61,0 Tuscania Holystone з колекції Holystone Tuscania