
Керамічна плитка Плитка 61,0x61,0 La Leccese Almond Rs/Bm - La Leccese - M0U3 з колекції La Leccese Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 61,0x61,0 La Leccese Almond Rs/Bm - La Leccese - M0U3 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 61см і довжина плитки дорівнює 61см. |
Плитка 61,0x61,0 La Leccese Almond Rs/Bm - La Leccese - M0U3 з колекції La Leccese Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 61,0x61,0 Лєй Лексез Олманд Рс/бм Лєй Лексез M0U3 з колекції Лєй Лексез Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 61,0x61,0 Ла Лескесе Алмонд Рс/бм Ла Лескесе M0U3 з колекції Ла Лескесе Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 61 × 61 см |
| Вага | 32.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | La Leccese |
| Колекція | La Leccese Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,49м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | M0U3 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 61,0x61,0 La Leccese Almond Rs/Bm - La Leccese - M0U3 з колекції La Leccese Tuscania