

Керамічна плитка Плитка 60x90 Taupe20 Mm - Chateaux - 182202 з колекції Chateaux Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x90 Taupe20 Mm - Chateaux - 182202 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 60x90 Taupe20 Mm - Chateaux - 182202 з колекції Chateaux Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x90 Taupe20 Мм Чєтеокс 182202 з колекції Чєтеокс Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x90 Taupe20 Мм Чатеаукс 182202 з колекції Чатеаукс Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 90 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Chateaux |
| Колекція | Chateaux Sichenia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,54м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 182202 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 60x90 Taupe20 Mm - Chateaux - 182202 з колекції Chateaux Sichenia