

Керамічна плитка Плитка 60x60 P6092 Balance Silver Aleluia Balance з колекції Balance Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 P6092 Balance Silver Aleluia Balance найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 60x60 P6092 Balance Silver Aleluia Balance з колекції Balance Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 P6092 Боленс Сілвар Олелієй Боленс з колекції Боленс Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 P6092 Баланце Сілвер Алелуіа Баланце з колекції Баланце Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 23.78 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Balance |
| Колекція | Balance Aleluia |
| У палеті м.кв. | 38.88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 60x60 P6092 Balance Silver Aleluia Balance з колекції Balance Aleluia