Плитка 60x120 Linea Tool Tortora Tl3 Nr-Linea Tool-B2562LTL3PBF з колекції Linea Tool Margres
Margres

Керамічна плитка Плитка 60x120 Linea Tool Tortora Tl3 Nr-Linea Tool-B2562LTL3PBF з колекції Linea Tool Margres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Linea Tool Tortora Tl3 Nr-Linea Tool-B2562LTL3PBF найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 60x120 Linea Tool Tortora Tl3 Nr-Linea Tool-B2562LTL3PBF з колекції Linea Tool Margres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Лінеей Тул Торторєй Tl3 Нр Лінеей Тул B2562LTL3PBF з колекції Лінеей Тул Маргрс", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Лінеа Тул Тортора Tl3 Нр Лінеа Тул B2562LTL3PBF з колекції Лінеа Тул Маргрес". Виробник цієї плитки Margres може бути помилково написаний як Margres, Маргрс, Маргрес і навіть як Ьфкпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 30.25 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Margres |
| Серія | Linea Tool |
| Колекція | Linea Tool Margres |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,16 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2,16м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B2562LTL3PBF |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60x120 Linea Tool Tortora Tl3 Nr-Linea Tool-B2562LTL3PBF з колекції Linea Tool Margres