Плитка 60x120 0149779 Sabbia B Unica Malibu з колекції Malibu Unica
Unica

Керамічна плитка Плитка 60x120 0149779 Sabbia B Unica Malibu з колекції Malibu Unica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 0149779 Sabbia B Unica Malibu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 60x120 0149779 Sabbia B Unica Malibu з колекції Malibu Unica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 0149779 Себбія Юнікєй Молібу з колекції Молібу Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 0149779 Саббіа Б Уніка Малібу з колекції Малібу Уніка". Виробник цієї плитки Unica може бути помилково написаний як Unica, Unic, Юнікєй, Уніка і навіть як Гтшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 17.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unica |
| Серія | Malibu |
| Колекція | Malibu Unica |
| У палеті м.кв. | 23.04 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 149779 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,30,59) HEX: #969669 RGB: 150, 150, 105 | RAL Design: 110 60 30 Indian Green (Індійський Зелений)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(17,78,53) HEX: #873c1e RGB: 135, 60, 30 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 1685 1685 | |
| hsv(38,67,71) HEX: #b5893c RGB: 181, 137, 60 | RAL Design: 080 60 50 Brass Yellow (Жовта Латунь)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 465 465 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 60x120 0149779 Sabbia B Unica Malibu з колекції Malibu Unica