Плитка 60x120 0149717 Boiserie Amaranto Unica Elisir з колекції Elisir Unica
Unica

Керамічна плитка Плитка 60x120 0149717 Boiserie Amaranto Unica Elisir з колекції Elisir Unica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 0149717 Boiserie Amaranto Unica Elisir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 4985. |
Плитка 60x120 0149717 Boiserie Amaranto Unica Elisir з колекції Elisir Unica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 0149717 Боайзара'є Емаренто Юнікєй Іліжір з колекції Іліжір Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 0149717 Боісеріе Амаранто Уніка Елісір з колекції Елісір Уніка". Виробник цієї плитки Unica може бути помилково написаний як Unica, Unic, Юнікєй, Уніка і навіть як Гтшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 17.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unica |
| Серія | Elisir |
| Колекція | Elisir Unica |
| У палеті м.кв. | 23.04 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 149717 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(0,44,53) HEX: #874c4c RGB: 135, 76, 76 | RAL Design: 020 40 30 Hermosa Pink (Прекрасна Троянда)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 4985 4985 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 60x120 0149717 Boiserie Amaranto Unica Elisir з колекції Elisir Unica