

Керамічна плитка Плитка 60x119.5 I434 FYR.GREEN REFLEX Marca Corona Foyer Royal з колекції Foyer Royal Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x119.5 I434 FYR.GREEN REFLEX Marca Corona Foyer Royal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 119.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5545. |
Плитка 60x119.5 I434 FYR.GREEN REFLEX Marca Corona Foyer Royal з колекції Foyer Royal Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x119.5 I434 Фйр.грін Рефлекс Маркєй Коронєй Фойар Ройел з колекції Фойар Ройел Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x119.5 I434 Фюр.греен Рефлекс Марка Корона Фоюер Роюал з колекції Фоюер Роюал Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 119.5 см |
| Вага | 31.14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Foyer Royal |
| Колекція | Foyer Royal Marca Corona |
| У палеті м.кв. | 50.19 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.434 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.434м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | I434 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















5 reviews for Плитка 60x119.5 I434 FYR.GREEN REFLEX Marca Corona Foyer Royal з колекції Foyer Royal Marca Corona