Декор Mix Art LR 60x119.5 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Декор Mix Art LR 60x119.5 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Mix Art LR 60x119.5 Majestic Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 119.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Декор Mix Art LR 60x119.5 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Декор Мікс Арт Лр 60x119.5 Мейджестік Па'ємм Волентіно з колекції Мейджестік Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Декор Мікс Арт Лр 60x119.5 Маджестіс Піемме Валентіно з колекції Маджестіс Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 119.5 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Majestic Piemme Valentino |
| Колекція | Majestic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.434 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.434 м.кв. / 2 шт / 32 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 2599 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(200,25,71) HEX: #88a6b5 RGB: 136, 166, 181 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 645 645 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Mix Art LR 60x119.5 Majestic Piemme Valentino з колекції Majestic Piemme Valentino