Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Bourgogne Absolut Group Bourgogne з колекції Bourgogne Absolut Group
Absolut Group

Керамічна плитка Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Bourgogne Absolut Group Bourgogne з колекції Bourgogne Absolut Group виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Bourgogne Absolut Group Bourgogne найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.8см і довжина плитки дорівнює 60.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Bourgogne Absolut Group Bourgogne з колекції Bourgogne Absolut Group може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Боергогн Ебсолат Гроап Боергогн з колекції Боергогн Ебсолат Гроап", на неправильно прочитаном як "Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Боургогне Абсолут Гроуп Боургогне з колекції Боургогне Абсолут Гроуп". Виробник цієї плитки Absolut Group може бути помилково написаний як Absolutgroup, Ебсолат Гроап, Абсолут Гроуп і навіть як Фиіщдге Пкщгз, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60.8 × 60.8 см |
| Вага | 34.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Group |
| Серія | Bourgogne |
| Колекція | Bourgogne Absolut Group |
| У палеті м.кв. | 55.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.85 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.85м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | ABS3316 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(40,50,35) HEX: #594a2d RGB: 89, 74, 45 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 448 448 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















3 reviews for Плитка 60.8x60.8 ABS3316 Bourgogne Absolut Group Bourgogne з колекції Bourgogne Absolut Group