Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Layen Mica Absolut Group Layen з колекції Layen Absolut Group
Absolut Group

Керамічна плитка Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Layen Mica Absolut Group Layen з колекції Layen Absolut Group виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Layen Mica Absolut Group Layen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.8см і довжина плитки дорівнює 60.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Layen Mica Absolut Group Layen з колекції Layen Absolut Group може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Лейен Мікєй Ебсолат Гроап Лейен з колекції Лейен Ебсолат Гроап", на неправильно прочитаном як "Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Лаюен Міка Абсолут Гроуп Лаюен з колекції Лаюен Абсолут Гроуп". Виробник цієї плитки Absolut Group може бути помилково написаний як Absolutgroup, Ебсолат Гроап, Абсолут Гроуп і навіть як Фиіщдге Пкщгз, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60.8 × 60.8 см |
| Вага | 34.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Group |
| Серія | Layen |
| Колекція | Layen Absolut Group |
| У палеті м.кв. | 55.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.85 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.85м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | ABS3296 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

























4 reviews for Плитка 60.8x60.8 ABS3296 Layen Mica Absolut Group Layen з колекції Layen Absolut Group