Плитка 5x25 Shine On - Vernici - SAVE1452G з колекції Vernici Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка 5x25 Shine On - Vernici - SAVE1452G з колекції Vernici Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 5x25 Shine On - Vernici - SAVE1452G найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 5x25 Shine On - Vernici - SAVE1452G з колекції Vernici Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 5x25 Шін Он Варнісі SAVE1452G з колекції Варнісі Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка 5x25 Шіне Он Вернікі SAVE1452G з колекції Вернікі Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vernici |
| Колекція | Vernici Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,6м.кв. (48 шт) |
| Штук в упаковці | 48 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | SAVE1452G |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Плитка 5x25 Shine On - Vernici - SAVE1452G з колекції Vernici Sartoria