

Керамічна плитка Плитка MR Black - 5x25 4101211 Dandy з колекції Dandy 41ZERO42 виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка MR Black - 5x25 4101211 Dandy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка MR Black - 5x25 4101211 Dandy з колекції Dandy 41ZERO42 може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Мр Блек 5x25 4101211 Дені з колекції Дені 41ZERO42", на неправильно прочитаном як "Плитка Мр Бласк 5x25 4101211 Данді з колекції Данді 41ZERO42". Виробник цієї плитки 41ZERO42 може бути помилково написаний як 41ZERO42, 41заро42, 41зеро42 і навіть як 41ЯУКЩ42, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 41ZERO42 |
| Серія | Dandy 41ZERO42 |
| Колекція | Dandy |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 41.25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.275 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 4101211 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,50,12) HEX: #1f1f0f RGB: 31, 31, 15 | RAL Design: 110 30 20 Nori Seaweed Green (Чорно-Зелена Водорість Норі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 5743 5743 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























4 reviews for Плитка MR Black - 5x25 4101211 Dandy з колекції Dandy 41ZERO42