Плитка 5x20 Shanghai Terra - Shanghai - 5630 з колекції Shanghai Colli
Colli

Керамічна плитка Плитка 5x20 Shanghai Terra - Shanghai - 5630 з колекції Shanghai Colli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 5x20 Shanghai Terra - Shanghai - 5630 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка 5x20 Shanghai Terra - Shanghai - 5630 з колекції Shanghai Colli може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 5x20 Шєнгей Таррєй Шєнгей 5630 з колекції Шєнгей Колі", на неправильно прочитаном як "Плитка 5x20 Шангхаі Терра Шангхаі 5630 з колекції Шангхаі Коллі". Виробник цієї плитки Colli може бути помилково написаний як Colli, Coll, Колі, Коллі і навіть як Сщддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 20 см |
| Вага | 5.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Colli |
| Серія | Shanghai |
| Колекція | Shanghai Colli |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,46 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0,46м.кв. (46 шт) |
| Штук в упаковці | 46 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5630 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка 5x20 Shanghai Terra - Shanghai - 5630 з колекції Shanghai Colli