

Керамічна плитка Плитка (5x20) cmi-011 Minimal Nero Matt - Minimal з колекції Minimal Self виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (5x20) cmi-011 Minimal Nero Matt - Minimal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (5x20) cmi-011 Minimal Nero Matt - Minimal з колекції Minimal Self може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (5x20) кмі 011 Мінімел Наро Метт Мінімел з колекції Мінімел Селф", на неправильно прочитаном як "Плитка (5x20) смі 011 Мінімал Неро Матт Мінімал з колекції Мінімал Селф". Виробник цієї плитки Self може бути помилково написаний як Self, Селф, Селф і навіть як Іуда, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 20 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Self |
| Серія | Minimal Self |
| Найменування 2 | cmi-011 MinimalNeroMatt |
| Колекція | Minimal |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (50 шт.) |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | cmi-011 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,100,6) HEX: #000f00 RGB: 0, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (5x20) cmi-011 Minimal Nero Matt - Minimal з колекції Minimal Self