Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Brick Del Conca TG Terre Garzate з колекції TG Terre Garzate Del Conca



Керамічна плитка Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Brick Del Conca TG Terre Garzate з колекції TG Terre Garzate Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Brick Del Conca TG Terre Garzate найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 7503. |
Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Brick Del Conca TG Terre Garzate з колекції TG Terre Garzate Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Брік Дел Канкєй Тг Тарр Гарзейт з колекції Тг Тарр Гарзейт Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Бріск Дел Сонса Тг Терре Гарзате з колекції Тг Терре Гарзате Дел Сонса". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Сонса і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | TG Terre Garzate |
| Колекція | TG Terre Garzate Del Conca |
| У палеті м.кв. | 37.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.84 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.84м.кв.(84шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 20TG07BRI |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,46,76) HEX: #c2a469 RGB: 194, 164, 105 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 | |
| hsv(36,33,88) HEX: #e0c396 RGB: 224, 195, 150 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 482 482 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























5 reviews for Плитка 5x20 20TG07BRI Tg07Senape Brick Del Conca TG Terre Garzate з колекції TG Terre Garzate Del Conca