

Керамічна плитка Плитка 59.55x59.55 LITHOPS GREY NATURAL Aparici Lithops з колекції Lithops Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59.55x59.55 LITHOPS GREY NATURAL Aparici Lithops найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.55см і довжина плитки дорівнює 59.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка 59.55x59.55 LITHOPS GREY NATURAL Aparici Lithops з колекції Lithops Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59.55x59.55 Лізопс Грей Нетєрел Епарісі Лізопс з колекції Лізопс Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка 59.55x59.55 Літхопс Греі Натурал Апарікі Літхопс з колекції Літхопс Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 59.55 × 59.55 см |
| Вага | 31.74 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Lithops |
| Колекція | Lithops Aparici |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.419м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 59.55x59.55 LITHOPS GREY NATURAL Aparici Lithops з колекції Lithops Aparici