

Керамічна плитка Плитка 40x80 J89996 Manhattan White Rett Rondine Manhattan з колекції Manhattan Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x80 J89996 Manhattan White Rett Rondine Manhattan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 40x80 J89996 ManhattanWhiteRett Rondine Manhattan з колекції Manhattan Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x80 J89996 Менхеттен Віт Ретт Ранін Менхеттен з колекції Менхеттен Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x80 J89996 Манхаттан Вхіте Ретт Рондіне Манхаттан з колекції Манхаттан Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 80 см |
| Вага | 17.47 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Manhattan |
| Колекція | Manhattan Rondine |
| У палеті м.кв. | 34.56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 40x80 J89996 Manhattan White Rett Rondine Manhattan з колекції Manhattan Rondine