

Керамічна плитка Плитка 30x60 Homestone Negro-Homestone-46HO92R з колекції Homestone Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Homestone Negro-Homestone-46HO92R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 30x60 Homestone Negro-Homestone-46HO92R з колекції Homestone Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Хаместан Негро Хаместан 46HO92R з колекції Хаместан Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Хоместоне Негро Хоместоне 46HO92R з колекції Хоместоне Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 24.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Homestone |
| Колекція | Homestone Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 46HO92R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30x60 Homestone Negro-Homestone-46HO92R з колекції Homestone Grespania